Şirketimiz, Kurulduğu tarihten itibaren aralıksız devam eden yatırımlarıyla hızlı bir büyüme sürecine girmiş ve varlığını sürdürdüğü 16 yılı aşkın süredir Örme Hazır Giyim ve Tekstil sektöründeki öncü kurumlardan biri olmuştur. 2001 yılında kurulan POLEN TEKSTİL 11.000 m2 kurulu alanda üretim yapmaktadır.

%100 İhracat

POLEN TEKSTİL üretim kapasitesini arttırmakla beraber kapasitesinin %100’ünü de ihracat sektöründe kullanmaya başlamıştır. Firmamız tüm kapasitesini İTALYA ve İNGİLTERE’nin başta vitrin markaları olmak üzere Avrupa ülkelerine ihracat yapmaktadır.

İstihdam

İşletmemiz, kuruluşundan bu yana, her yıl büyüme ve yenileme yatırımlarına önem verip, sektördeki yerini korumayı başarmıştır. İşletmemiz bölgesinde üretim, istihdam ve katma değer yaratarak, ülkemize ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Gelişmiş Teknoloji

FİRMAMIZ yaklaşık 180 çalışanı ile birlikte sürekli gelişimine, çalışma verimliliğine, Müşteri memnuniyetine gereken önemi vermekte, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesi ve sınırsız hizmet anlayışı ile deneyimlerini sizlerle paylaşmaktan gurur ve mutluluk duyacaktır.